iPhone 11 Pro ima širokougaonu, ultraširokougaonu i telefoto kameru sa Night Mode, Smart HDR i Deep Fusion tehnologijama za vrhunske fotografije u svim uslovima osvetljenja.
Prikazan jedan rezultat

iPhone 11 Pro ima širokougaonu, ultraširokougaonu i telefoto kameru sa Night Mode, Smart HDR i Deep Fusion tehnologijama za vrhunske fotografije u svim uslovima osvetljenja.
Baterija iPhone 11 Pro modela omogućava do 18 sati gledanja video sadržaja i do 11 sati strimovanja, uz brzo punjenje (18W) i podršku za Qi bežično punjenje.
Face ID na iPhone 11 Pro telefonu omogućava brzo i sigurno otključavanje uređaja i bezbedno plaćanje putem Apple Pay-a.
Apple A13 Bionic procesor sa Neural Engine-om treće generacije obezbeđuje brz, stabilan i energetski efikasan rad iPhone 11 Pro telefona.
iPhone 11 Pro dolazi sa 5.8-inčnim Super Retina XDR OLED ekranom rezolucije 2436 × 1125 px, HDR podrškom, True Tone tehnologijom i osvetljenjem do 1200 nita.
| Ekran | Super Retina XDR OLED, HDR10, Dolby Vision |
| Veličina ekrana | 5.8 inča |
| Rezolucija ekrana | 2436 × 1125 piksela |
| Zadnja kamera | Trostruka 12 MP kamera |
| Tip zadnjih kamera | Širokougaona, telefoto i ultraširokougaona kamera |
| Prednja kamera | 12 MP kamera |
| Kapacitet baterije | 3046 mAh |
| Trajanje baterije | Do 18 sati rada |
| Procesor (čipset) | Apple A13 Bionic |
| Interna memorija | 64 GB, 256 GB i 512 GB |
| Boje | Crna, srebrna, zlatna i tamno zelena |
| Dimenzije | 144 × 71.4 × 8.1 mm |
Da li tražiš moćan iPhone koji pruža vrhunske performanse, ali ne mora da bude najnoviji model? Refabrikovani iPhone 11 Pro je savršen izbor – premium uređaj sa naprednim funkcijama, kao što su impresivan Super Retina XDR ekran, snažan A13 Bionic čip i trostruki sistem kamera spreman za svaku situaciju.
iPhone 11 Pro nudi vrhunske performanse, elegantan dizajn i znatno povoljniju cenu u odnosu na nove modele. Dostupan je u atraktivnim bojama poput zlatne, sive (space gray), srebrne i jedinstvene midnight green, tako da lako možeš izabrati iPhone 11 Pro koji najbolje odgovara tvom stilu.