iPhone 13 poseduje širokougaonu i ultraširokougaonu kameru od 12 MP koje omogućavaju vrhunske fotografije u svim situacijama. Night Mode, Deep Fusion i Photographic Styles obezbeđuju odlične rezultate čak i pri slabom osvetljenju.
Prikazan jedan rezultat

iPhone 13 poseduje širokougaonu i ultraširokougaonu kameru od 12 MP koje omogućavaju vrhunske fotografije u svim situacijama. Night Mode, Deep Fusion i Photographic Styles obezbeđuju odlične rezultate čak i pri slabom osvetljenju.
Baterija iPhone 13 modela omogućava do 19 sati reprodukcije video sadržaja i do 15 sati strimovanja. Uz brzo punjenje, baterija se može napuniti do 50% za oko 30 minuta, a podržano je i MagSafe bežično punjenje.
Face ID tehnologija na iPhone 13 telefonu omogućava brzo i sigurno otključavanje uređaja, kao i bezbedna plaćanja putem Apple Pay-a, uz visok nivo zaštite podataka.
Apple A15 Bionic procesor sa 6-jezgrenim CPU-om, 4-jezgrenim GPU-om i 16-jezgrenim Neural Engine-om obezbeđuje izuzetno brz, stabilan i efikasan rad iPhone 13 telefona, čak i pri zahtevnom multitaskingu.
iPhone 13 dolazi sa 6.1-inčnim Super Retina XDR OLED ekranom rezolucije 2532 × 1170 px, osvetljenjem do 1200 nita (HDR) i True Tone tehnologijom za savršen prikaz slike u svim uslovima.
| Ekran | Super Retina XDR OLED, HDR10, Dolby Vision |
| Veličina ekrana | 6.1 inča |
| Rezolucija ekrana | 2532 × 1170 piksela |
| Zadnja kamera | Dual 12 MP kamere |
| Tip zadnjih kamera | Širokougaona i ultraširokougaona kamera |
| Prednja kamera | 12 MP kamera |
| Kapacitet baterije | 3240 mAh |
| Trajanje baterije | Do 20 sati rada |
| Procesor (čipset) | Apple A15 Bionic |
| Interna memorija | 128 GB, 256 GB i 512 GB |
| Boje | Crna, bela (gold), plava, zelena, crvena i roze |
| Dimenzije | 146.7 × 71.5 × 7.7 mm |
Tražiš snažan i moderan iPhone, ali bez plaćanja najviše cene za najnoviji model? Refabrikovani iPhone 13 nudi odlične performanse koje savršeno odgovaraju potrebama savremenih korisnika. Sa svetlim Super Retina XDR ekranom, pouzdanim A15 Bionic čipom i svestrukim dualnim sistemom kamera, iPhone 13 je idealan izbor za one koji žele vrhunski kvalitet i brzinu, ali im nije neophodna najnovija generacija.
iPhone 13 je dostupan u atraktivnim bojama kao što su (PRODUCT)RED, starlight, midnight, plava, roze i zelena, tako da lako možeš izabrati model koji najbolje odgovara tvom stilu.