iPhone 13 Pro poseduje širokougaonu, ultraširokougaonu i telefoto kameru od 12 MP, uz Night Mode, Deep Fusion i Apple ProRAW za izuzetno oštre fotografije i pri slabom osvetljenju. LiDAR skener unapređuje noćne portrete i dubinu slike.
Prikazan jedan rezultat

iPhone 13 Pro poseduje širokougaonu, ultraširokougaonu i telefoto kameru od 12 MP, uz Night Mode, Deep Fusion i Apple ProRAW za izuzetno oštre fotografije i pri slabom osvetljenju. LiDAR skener unapređuje noćne portrete i dubinu slike.
Baterija iPhone 13 Pro modela omogućava do 22 sata reprodukcije video sadržaja i do 20 sati strimovanja. Uz brzo punjenje, baterija se puni do 50% za oko 30 minuta, a podržano je i MagSafe bežično punjenje.
Face ID tehnologija omogućava brzo i sigurno otključavanje iPhone 13 Pro telefona, kao i bezbedna plaćanja putem Apple Pay-a, uz maksimalnu zaštitu podataka.
Apple A15 Bionic procesor sa 6-jezgrenim CPU-om, 5-jezgrenim GPU-om i 16-jezgrenim Neural Engine-om obezbeđuje izuzetno brz, stabilan i efikasan rad iPhone 13 Pro telefona, čak i pri zahtevnim aplikacijama i multitaskingu.
iPhone 13 Pro dolazi sa 6.1-inčnim Super Retina XDR OLED ekranom rezolucije 2532 × 1170 px i ProMotion tehnologijom do 120 Hz, što omogućava izuzetno gladak prikaz, savršen za skrolovanje, video sadržaj i gejming.
| Ekran | Super Retina XDR OLED, 120 Hz, HDR10, Dolby Vision |
| Veličina ekrana | 6.1 inča |
| Rezolucija ekrana | 2532 × 1170 piksela |
| Zadnja kamera | Trostruka 12 MP kamera |
| Tip zadnjih kamera | Širokougaona, telefoto i ultraširokougaona kamera |
| Prednja kamera | 12 MP kamera |
| Kapacitet baterije | 3095 mAh |
| Trajanje baterije | Do 22 sata rada |
| Procesor (čipset) | Apple A15 Bionic |
| Interna memorija | 128 GB, 256 GB, 512 GB i 1 TB |
| Boje | Grafitna, srebrna, zlatna, plava i zelena |
| Dimenzije | 146.7 × 71.5 × 7.7 mm |
Tražiš moćan pametni telefon sa premium performansama, ali bez cene najnovijeg modela? Refabrikovani iPhone 13 Pro nudi sve što se očekuje od vrhunskog iPhone uređaja – impresivan sistem kamera, izuzetno brz A15 Bionic čip i bateriju koja traje ceo dan.
iPhone 13 Pro je savršen izbor za korisnike koji žele maksimalne performanse, pouzdanost i vrhunski kvalitet izrade, ali ne žele odmah da posegnu za najnovijom generacijom. Dostupan je u elegantnim bojama kao što su grafitna, zlatna, srebrna, Sierra plava i alpine zelena, pa lako možeš izabrati iPhone 13 Pro koji odgovara tvom stilu.
Kupovinom refabrikovanog iPhone 13 Pro telefona dobijaš vrhunski uređaj, održiviju kupovinu i odličan odnos cene i kvaliteta.